ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ УСПІШНО ВІДПРАВЛЕНО

068 655 44 55

туристичне страхування

— це Ваш захист під час перебування за кордоном. Даний вид страхування забезпечує гарантовану компенсацію страховою компанією медичних витрат, які виникли в результаті нещасного випадку або раптового захворювання під час перебування за кордоном. Також, згідно із Законом України «Про туризм» наявність такого поліса є обов'язковим для отримання візи.

1

ВКАЖІТЬ ДАНІ
ПО МАНДРІВЦІ
ТА КІЛЬКІСТЬ
ПОДОРОЖУЮЧИХ

2

ОБЕРІТЬ НАЙБІЛЬШ ВИГІДНУ ПРОПОЗИЦІЮ ОДНІЄЇ З СТРАХОВИХ КОМПАНІЙ

3

ОФОРМІТЬ ТА СПЛАТІТЬ
ПОСЛУГУ ОНЛАЙН.
ДОГОВІР БУДЕ
ВІДПРАВЛЕНИЙ НА E-MAIL

В межах страхової суми покриваються ризики
Франшиза
Страхова сума
Медикаменти та госпіталізація
Невідкладна допомога
Стоматологічна допомога *
Акушерська допомога
(до 28 тижня вагітності)
Нещасний випадок *
(який викликав інвалідність I, II групи або летальний результат)
Трaнспортна допомога
(евакуація, репатріація або поховання за кордоном)
Витрати на зв'язок з ассистансом *
Ціна
* не більше вказаного ліміту
0
+
+
100 usd/eur
-
10 000 грн
+
50 usd/eur
Купити
0
+
+
150 usd/eur
-
10 000 грн
+
-
230 грн
Купити
50 usd/eur
+
+
100 usd/eur
-
1 500 usd/eur
+
-
230 грн
Купити
0
+
+
100 usd/eur
+
1 500 usd/eur
+
50 usd/eur
250 грн
Купити
0
+
+
150 usd/eur
-
-
+
-
230 грн
Купити

Почекайте декілька секунд...
Підбираємо варіанти страховки

КІЛЬКІСТЬ ПОДОРОЖЕЙ

ДАТИ ПОДОРОЖІ

початок дії полису
період дії
днів пребування

КІЛЬКІСТЬ ТА ВІК
подорожуючих

Скільки повних років?

Напрямок

Україна
Наприклад, Італія, США, Шенген, Весь світ

Страхова сума

30 000 50 000
В залежності від обранної країни - EUR або USD

промoкод на знижку

Вартість буде показана з урахуванням Вашої знижки

*Додаткових зборів і комісій не передбачено

Відгуки клієнтів

ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ

ВІДПОВІДІ НА НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ

Що означає на «одну поїздку» і на «декілька поїздок»?

- Страховку на «одну поїздку» (або Travel) можна вибрати, коли знаєш точні дати подорожі;
- Якщо плануєте часто відвідувати інші країни, тоді краще оформити відразу на кілька поїздок (MultiTravel).

Які страхові ризики і що включено в страховку подорожуючих?

У всі варіанти страховок включений найнеобхідніший сервіс:

- екстрена медична та стоматологічна допомога;
- медикаменти;
- медичне транспортування при необхідності, репатріація.

Скільки людей можна застрахувати в одному договорі?

В одному страховому полісі можна застрахувати до 4 чоловік.

Що робити якщо дати поїздки змінилися, а договір вже оформлений?

Для коригування даних потрібно зв'язатися з нашим фахівцем.

Чи підходить електронний поліс для посольства?

Електронний поліс приймається всіма візовими центрами, посольствами та консульствами.

А договір приходить з печаткою?

Електронний договір має юридичну силу, так як в ньому є електронно-цифрова печатка, факсимільна печатка і підпис.

Мені потрібна мокра печатка на договорі. Як мені її отримати?

Для отримання мокрої печатки потрібно звернутися до нашого фахівця.

Чи можу я оформити страховку перебуваючи в іншій країні?

Страхування туристів оформляється тільки на території України до моменту здійснення поїздки.

Як можна оформити страховку для туристів, що виїжджають за кордон?

Оформити і оплатити страховку для туриста можна онлайн на нашому сайті.
При заповненні даних не забудьте порівняти транслітерацію з закордонним паспортом.
Також, Ви можете звернутися за телефоном до наших фахівців.

Мене пустять в іншу країну якщо не буде медичної страховки?

Для отримання візи (в тому числі, шенгенської) медична страховка для виїжджаючих за кордон є обов'язковою умовою згідно Закону України «Про туризм».

Ми наполегливо рекомендуємо оформляти поліс кожен раз коли покидаєте межі України.
Це Ваш спокій і захист.

Мета поїздки - що обирати?

Обов'язково треба вказувати мету поїздки, так як від цього залежить наповнення програми і вартість поліса. Наприклад, якщо Вас чекає катання на гірських лижах, і Ви піддаєтеся великим ризикам, тоді потрібно включити відповідну опцію «активний спортивний відпочинок».

Вікові обмеження для туристичної страховки?

Згідно Закону України укласти договір може тільки повнолітній Страхувальник. При цьому, вік Застрахованих осіб за договором може бути від 1 року до 70 років.

Декілька слів про туристичне страхування

Туристичне страхування у наш час стає досить актуальним і популярним страховим продуктом. Багато туристів, які подорожують за кордон, часто забувають про туристичні поліси страхування і піддають себе можливим фінансовим витратам при нещасному випадку або при банальній хворобі під час відпочинку. Страхування туристів в першу чергу буде корисно тим, хто планує відвідати країни шенгенської зони та Євросоюзу. Для подачі документів на шенгенську візу в переліку документів ви обов'язково зустрінете пункт "Страховка для шенгенської візи", не варто довго шукати і думати що це таке і де можна придбати страховку для Шенгену, наш сервіс страхування допоможе в лічені хвилини оформити договір страхування для візи онлайн. Вам необхідно всього-на-всього вибрати країну вильоту або поїздки, вказати необхідні дати подорожі, вибрати зручний спосіб оплати картками VISA або MasterCard і моментально отримати електронний поліс туристичного страхування на свій імейл. На нашому сервісі немає ніяких націнок, прихованих комісій та переплат при оформленні договорів туристичного страхування, все вкрай просто і прозоро. Також, якщо ви часто подорожуєте по Україні, ми пропонуємо укласти туристичний поліс для подорожуючих по Україні. Даний вид страхування для туристів покриє непередбачені витрати на лікування у межах України. Як проходить організація допомоги при страховому випадку за кордоном? Все дуже просто, у разі якщо у вас трапилася неприємність, вам необхідно в першу чергу повідомити асистуючу компанію. Номер асистуючої компанії ви зможете знайти на полісі медичного страхування. Далі необхідно вказати характер захворювання, описавши скарги на здоров'я і самопочуття. Після чого, кваліфікований фахівець безкоштовно організовує медичну допомогу вам або вашому родичу в найближчій лікарні. Головне це не зволікати та вірно обрати поліс страхування до здійснення поїздки за кордон. Ми настійно рекомендуємо купувати медичну страховку без франшизи і з максимальним покриттям. Переплата складе копійки, а ось в майбутньому, така економія в кілька гривень може вилитися в 50, а то і в 100 євро. На нашому сервісі представлені кращі страхові компанії з продажу туристичних страховок і ми впевнені в наших страхових партнерах, дозвольте нам якісно подбати про ваш вибір страхової компанії для придбання туристичної страховки. Що характерно, наш сервіс працює на території всієї України і придбати поліс для візи або туризму, ви можете в будь-якій точці не відходячи від свого комп'ютера онлайн. Купуйте туристичне страхування у Києві, у Харкові, у Одесі, у Дніпрі, у Львові та у всіх інших містах нашої країни.

Безвіз до Європи і туристичне страхування

11 червня 2017 року Українці офіційно отримали право відвідувати країни Євросоюзу без попереднього оформлення візових документів. Виїхати до Європи по безвізу стало на стільки просто, що у перші 10 днів Європейські країни відвідало близько 270 тисяч наших громадян. Яка страховка необхідна для відвідування туристами Європи по безвізу? В першу чергу необхідно знати, що договір туристичного страхування є рекомендованим і обов'язковим документом для перетину кордону згідно безвізової угоди. Наступним обов'язковим пунктом є оформлення договору страхування на весь період перебування в країнах Шенгенської зони, незалежно від цілей поїздки до Європи, будь це робота, навчання або просто туристичний тур. Особливих вимог до страхових компаній у Європейської Ради немає, як і немає обов'язкових вимог до умов страхування. По суті, для безперешкодного перетину кордону договір туристичного страхування у вас просто повинен бути в наявності. Від нашого сервісу онлайн страхування ми хочему надати певні рекомендації, які дозволять застерігти вас від можливих фінансових витрат у разі захворювання або погіршення фізичного стану.
1. У вас немає необхідності фізично відвідувати офіс страхової компанії і оформляти друкований договір туристичного страхування, для перетину кордону ЄС достатньо електронної версії договору страхування.
2. Завжди намагайтеся оформити туристичну страховку для безвіза з нульовою франшизою. Економія в кілька гривень в Україні, може вилитися в дуже велику суму в Європі.
3. Майте електронну версію туристичної страховки в телефоні. У разі втрати роздрукованої версії договору туристів у вас завжди буде можливість отримати допомогу просто надавши дані з договору по телефону асистуючій компанії.
4. Обирайте перевірені страхові компанії, та не оформлюйте договір страхування у неперевірених страховиків. Набагато краще довіритися професіоналам, які не перший рік співпрацюють зі страховими компаніями.