ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ УСПІШНО ВІДПРАВЛЕНО

СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НОТАРІУСІВ

Страхування відповідальності нотаріусів передбачено Законом України «Про нотаріат», цей вид є обов'язковим для здійснення нотаріальної діяльності.
Якщо при вчиненні нотаріальних дій Ви зробили ненавмисну помилку, в результаті чого було завдано шкоди юридичній або фізичній особі - страхова компанія візьме на себе відшкодування збитків.

1

ОБЕРІТЬ СТРАХОВУ СУМУ І СТАЖ РОБОТИ ДЛЯ РОЗРАХУНКУ ВАРТОСТІ ПОЛІСУ

2

ОБЕРІТЬ СТРАХОВУ
КОМПАНІЮ I
ОФОРМІТЬ
ДОГОВІР ОНЛАЙН

3

ОПЛАТІТЬ КАРТКОЮ З ДОСТАВКОЮ ПОЛІСУ (З ЕЦП) НА EMAIL АБО КУР'ЄРУ ГОТІВКОЮ

ВАРТІСТЬ ПОЛІСУ ЗАРАЗ РОЗРАХОВУЮТЬ 5 користувачів

СТРАХОВА СУМА, грн

*Додаткових зборів і комісій не передбачено

Відгуки клієнтів

СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НОТАРІУСІВ

ВІДПОВІДІ НА НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ

ЯКИЙ ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ?

Термін дії договору 1 рік.

ЧИ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ФРАНШИЗА?

Франшиза за договором 0 грн.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ЩОБ ОФОРМИТИ ДОГОВІР?

Паспорт громадянина України, ідентифікаційний код (ІПН), свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю.

ЯК МОЖНА ОПЛАТИТИ ДОГОВІР?

Банківською картою онлайн без комісії через платіжну систему (на вибір) або кур'єру готівкою.

ДОСТАВКА ПОЛІСУ

Після онлайн оплати - поліс моментально відправляється на вказаний Вами e-mail.

При виборі оплати готівкою - поліс доставить безкоштовно кур'єр за вказаною Вами адресою.

ЯКІ СТРАХОВІ РИЗИКИ?

Вчинення незаконних дій або недбалість Страхувальника під час вчинення ним нотаріальних дій в період дії Договору, внаслідок яких третім особам може бути заподіяна майнова шкода.

ЩО РОБИТИ ПРИ НАСТАННІ СТРАХОВОГО ВИПАДКУ?

Негайно, але не пізніше ніж протягом 10 робочих днів з моменту отримання копії судового рішення, що набрало законної сили, або коли була заявлена письмова вимога (претензія) третьої особи до Страхувальника про заподіяння їй шкоди, повідомити про це в Страхову Компанію.

ДЕ МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЯ З УСІМА УМОВАМИ ДОГОВОРУ ДО МОМЕНТУ ОФОРМЛЕННЯ?

Зверніться до нас будь-яким зручним для вас способом: по телефону, на e-mail, в онлайн чат на сайті або в месенджери - ми відправимо Вам договір страхування для ознайомлення.

Декілька слів про нотаріальну відповідальність

Оскільки у 2015 році була прийнята Постанова про обов'язкове страхування відповідальності нотаріусів виходячи з цього, в обов'язковому порядку всі приватні нотаріуси оформляють страховку професійної відповідальності.
Страхування професійної відповідальності забезпечує захист приватних нотаріусів. Бо всі ми люди й всім нам властиво допускати помилки, законодавством передбачено страхування професійної діяльності нотаріусів. Об'єктом страхування для нотаріусів є майнова відповідальність.
Страхування діяльності нотаріуса на сьогодні дуже актуально серед всіх страхових компаній. Основні умови договору обов'язкового страхування цивільно-правової діяльності нотаріуса стандартні. Страхова сума договору для нотаріуса або страхового поліса для нотаріуса не може бути менше 100-кратного розміру мінімального місячного доходу громадян України.
Але в деяких компаніях є додаткові умови для страхування професійної діяльності нотаріусів, та укласти договір страхування для нотаріусів можна на страхову суму більше стандартної. Це можна розглядати, як розширення страховки для нотаріуса, але відповідно вартість буде трохи дорожче, ніж вартість договору відповідальності нотаріуса при стандартних умовах.
Що ж впливає на вартість договору обов'язкового страхування діяльності нотаріуса? Стаж. Від стажу залежить вартість і тариф договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності приватного нотаріуса. Чим менше стаж, тим дорожче договір для нотаріуса. Договір страхування професійної діяльності нотаріуса оформляється на рік. Так само нотаріус не має права займатися своєю професійною діяльністю до оформлення договору для захисту нотаріусів. По закінченню договору страхування для нотаріусів його необхідно пролонгувати або переукласти. На нашому сайті Ви самі зможете оформити договір страхування для нотаріусів без проблем і всього за кілька хвилин.
Для оформлення договору обов'язкового страхування відповідальності нотаріуса необхідно надати в страхову компанію стандартний пакет документів - паспорт, ІПН, свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю. Оформляючи договір страхування професійної діяльності нотаріуса на нашому сайті Вам не треба везти документи до страхових компаній, чекати своєї черги для оформлення, а за тим і в касу для оплати. Вам необхідно лише внести вірно, всі свої дані при оформленні договору страхування відповідальності нотаріуса і тут же Ви самостійно онлайн картками VISA або MasterCard можете оплатити його. Після чого Ви моментально отримуєте свій договір страхування для професійної діяльності на електронну адресу. Навіть якщо Ви захочете отримати свій договір страхування цивільно-правової відповідальності в паперовому вигляді та особисто в руки, ми з задоволенням Вам його доставимо безкоштовно кур'єром, за адресою який Ви вкажете в заявці. І ще один плюс нашого сервісу, Ви також можете оплатити договір захисту приватного нотаріуса готівкою кур'єру.
На нашому сайті та з нашим сервісом Ви зможете придбати надійне страхування відповідальності та уберегти себе від помилок!