ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ УСПІШНО ВІДПРАВЛЕНО

068 655 44 55

ЗЕЛЕНА КАРТА

Міжнародний договір страхування автоцивільної відповідальності, що має єдину форму у всіх країнах-членах міжнародної системи «Green card».
Поліс забезпечує відшкодування збитків у разі заподіяння шкоди життю, здоров'ю, майну третіх осіб в результаті ДТП, винуватцем якого був водій транспортного засобу, вписаного в договір.
Для автовласників, що виїжджають за межі України, наявність «Зеленої Карти» є обов'язковим.

1

ОБЕРІТЬ ТИП ТЗ,
НАПРЯМОК ПОЇДКИ
І ПЕРІОД ДІЇ
ПОЛІСУ

2

ОБЕРІТЬ СТРАХОВУ
КОМПАНІЮ І
ОФОРМІТЬ ДОГОВІР
ОНЛАЙН

3

ОПЛАТІТЬ КАРТКОЮ
АБО ГОТІВКОЮ.
ДОСТАВКА КУР’ЄРОМ
БЕЗКОШТОВНО

ВАРТІСТЬ ПОЛІСУ ЗАРАЗ РОЗРАХОВУЮТЬ 20 користувачів

тип транспортного засобу

Легковий
Автобус
Прицеп
Мотоцикл
Вантажний

напрямок

срок дії полісу

промoкод на знижку

Вартість буде показана з урахуванням Вашої знижки

*Додаткових зборів і комісій не передбачено

ЗЕЛЕНА КАРТА

ВІДПОВІДІ НА НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ

ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ПОЛІСУ?

Паспорт, ІПН, тех.паспорт автомобіля.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПОЛІСУ «ЗЕЛЕНОЇ КАРТИ».

Ми доставимо поліс кур'єром за вказаною Вами адресою абсолютно безкоштовно.

ЯКА СТРАХОВА СУМА ПО ПОЛІСУ «ЗЕЛЕНА КАРТА»?

Страхова сума встановлюється згідно із законодавством тієї країни, на території якої стався страховий випадок.

ЧИ Є ФРАНШИЗА В «ЗЕЛЕНІЙ КАРТІ»?

Франшиза в даному договорі не застосовується.

НА ЯКИЙ ПЕРІОД МОЖНА ОФОРМИТИ ПОЛІС «ЗЕЛЕНОЇ КАРТИ»?

Мінімальний період - 15 днів. Максимальний - 1 рік.

НАПРЯМОК ПОЇЗДКИ. ЩО ОБИРАТИ?

Існує два види напрямку поїздки - Європа і країни СНД. Таким чином, для Росії, Білорусі, Молдови та Азербайджану вартість поліса «Зеленої Карти» буде дешевше, ніж для всіх країн Європи.

ЯК МОЖНА СПЛАТИТИ ПОЛІС?

Ви можете оплатити поліс «Зеленої Карти» онлайн через платіжні системи LiqPay і UaPay (на вибір). Або ж готівкою кур'єру при доставці. Доставка безкоштовно.

Декілька слів про зелену карту

Виїзд за кордон по роботі, в гості до родичів, друзів або ж просто в подорож, в наш час досить актуально. Багато хто їде за кордон особистим транспортом. І звичайно ж деякі забувають про оформлення страховки «Зелена карта» таким чином піддають себе до неприємностей на кордоні. Так, звичайно ж Вам на кордоні можуть запропонувати купити поліс Зелена карта в СНД, Європу чи Росію, але таким чином Ви піддаєте себе отримати підробку поліса «Зелена карта». Не має значення, в який куточок планети Ви зібралися їхати, Вам обов'язково необхідно оформити поліс «Зелена карта». Що ж таке «Зелена карта»? Це аналог нашого полісу «Автоцивілка» (ОСЦПВ), тільки поліс «Зелена карта» діє на території 47 країн.

Поліс Зелена карта в Європу, Зелена карта в СНД або Зелена карта в Росію необхідний в будь-якому випадку для виїзду за межі нашої країни на особистому транспорті. З полісом «Зелена карта в СНД» Ви зможете спокійно поїхати в Азербайджан, Вірменію, Білорусію, Казахстан, Киргизію, Росію, Молдову, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан. А Зелена карта в Європу дозволить Вам відвідати такі країни як: Греція, Болгарія, Італія, Іспанія, Франція, Нідерланди та ін. І якщо вчасно купити поліс «Зелена карта в Європу» Ви без проблем зможете здійснити свою мрію і побачити, наприклад, Францію чи Італію. Так само «Зелена карта» покриє непередбачені витрати в разі ДТП, і у Вас не буде «боліти голова» за те як залагодити всі проблеми.

Зелена карта в Росію, Зелена карта в СНД або Зелена карта в Європу дозволяє перебування на території іншої країни до 1 року. Купити поліс «Зелена карта» Ви можете від 15 днів. Тому якщо ви збираєтеся в подорож на три місяці то поліс «Зелена карта» можна оформити рівно на 3 місяці та не треба переплачувати за чотири, шість місяців або рік. Але якщо Ви плануєте зміни в маршруті та термін перебування за кордоном то ми звичайно ж рекомендуємо оформити поліс «Зелена карта» на більший термін, в уникнення неприємностей.

Купити Зелену карту, зараз можна без будь-яких, проблем. Так само можна оформити поліс «Зелена карта» онлайн вбивши в пошуковому рядку «Зелена карта онлайн» і Вам видасть просто мільйон пропозицій, де можна оформити поліс Зелена карта. У тому числі і наш сайт. Але на нашому сервісі Ви зможете самостійно без проблем оформити Зелену карту і вибрати ту Страхову компанію, яку забажаєте і ту якій Ви довіряєте. Перевага нашого сервісу в тому що Ви можете поліс «Зелена карта» оплатити онлайн картками VISA або MasterCard. Також доставка у нас безкоштовна як поліса «Зелена карта» так і будь-якого іншого продукту. Якщо Ви зібралися поїхати в Європу і Вам необхідно оформити Зелену карту в Європу, то ми представляємо Вам ще один плюс нашого сервісу! Він працює на всій території України, і оформити, оплатити, або купити Зелену карту в Європу, Ви зможете з будь-якого куточка України, не відходячи від свого комп'ютера і не витрачати свій дорогоцінний час на поїздки до страхових компаній, а збирати валізи для подорожі!) Після того як Ви оформите продукт «Зелена карта» онлайн і оплатите його, Вам доставить поліс «Зелена карта» кур'єр за адресою яку Ви вкажете в анкеті при оформленні, не залежно від того село це, місто чи обласний центр.

Відгуки клієнтів