ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ УСПІШНО ВІДПРАВЛЕНО

068 655 44 55

СТРАХУВАННЯ В ХМАРАХ

Вівторок, 23 серпня 2016 11:02
Автор: Андрій Таганський
рубрика:
Страхування

З кожним роком ринок онлайн страхування зростає і єдина інтеграційна платформа, на якій встановлюють зв'язок і взаємодіють страховики, банки і посередники 24/7/365 - закономірний і необхідний крок. Така платформа вже існує. Ім'я їй EWA.

Про те, як виглядає в житті нова формула надійності страхового ринку детальніше розповідає Андрій Таганський, CEO «Nexstep Solutions».

Більша половина полісів ОСЦПВ в Україні виписується від руки. Мінімум, 4 млн. сторінок списаного вручну паперу. Щорічно співробітники і агенти псують 345 тис. бланків. «Бази даних» в форматі Excel, архівування, інвентаризація призводять до тотальної розбіжності з реальністю. Як цього уникнути?

Чотири роки тому компанія «Nexstep Solutions» ініціювала перехід страхового ринку України на електронний поліс ОСЦПВ, основними цілями якого були: зниження витрат на документообіг і звітність, а також запобігання шахрайства, не вірний розрахунок тарифу, виписування поліса «заднім числом», або робота на ринку страховиків, яких позбавили ліцензії. Як додатковий бонус - електронний поліс неможливо зіпсувати або загубити.

Побачити ефект і позитивні результати переходу можна в разі 100% емісії полісів ОСЦПВ системою "Електронний поліс".

Ми будуємо майбутнє страхового ринку України сьогодні

Зараз хмарний сервіс EWA вже готовий реалізовувати "під ключ" електронні поліси за різними видами страхування: ОСЦПВ, ДЦВ, Зелена карта, КАСКО, НВ, Майно, різні "коробкові продукти" та "продукти на здачу". EWA автоматично розраховує тариф, перевіряє введені дані, зберігає, роздруковує договори, а також може відправляти е-поліс клієнтам, приймати підтвердження операцій за допомогою одноразових SMS-паролів, приймати платежі за допомогою банківського еквайрингу і через мережі терміналів.

Страховики можуть встановлювати партнерські зв'язки з посередниками безпосередньо в системі, відкривати доступ до своїх страхових продуктів, в режимі онлайн формувати звіти по реалізації. І страховики, і посередники можуть інтегрувати власні облікові системи з EWA в найкоротші терміни. Учасники платформи працюють в єдиній екосистемі, заощаджуючи свій час і ресурси.

Найважливіше, що для підключення до EWA посередникам не потрібно інвестувати кошти, доступ до системи надається безкоштовно без будь-яких ліцензійних платежів: будь-яке число користувачів, продуктів і договорів.

На закінчення, хотілося б нагадати, що Україна займає 4 місце у світі з експорту IT-послуг, тому забезпечити внутрішній ринок якісним і гідним програмним продуктом, як самоціль, повинна бути у кожного учасника процесу. Адже, дорогу здолає той, хто йде!

ПОДІЛИТИСЬ С ДРУЗЯМИ

Подібні новини