ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ УСПІШНО ВІДПРАВЛЕНО

068 655 44 55

ЗЕЛЕНА КАРТА. В #БЕЗВІЗ НА АВТО.

Вівторок, 20 червня 2017 05:55
Автор: LUCKYWOOD
рубрика:
Страхування

Як фанати страхування і безмежно любителі своєї справи, ми продовжуємо наповнювати вашу бібліотеку знань інформацією, яка стане необхідним путівником в пошуках відповідей по підготовці до авторуху за кордон.

У світі страхування існує безліч корисних продуктів, здатних подарувати їх власникові емоційну і фінансову впевненість. У цій статті кілька слів про один з них - матеріально корисний і законодавчо обов'язковий. :)

"ЗЕЛЕНА КАРТА". Страховий продукт, без еко складової, але з метою подбати про вашу відповідальність за межами України.

Плануючим розширити свої географічні горизонти, вирушаючи на автомобілі за кордон, знадобиться "міжнародний брат" ОСЦПВ - поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів на умовах міжнародної системи автомобільного страхування "Green Card" (скорочено "ЗЕЛЕНА КАРТА" або в народі "міжнародна автоцивілка").

"ЗЕЛЕНА КАРТА" діє тільки на території країн, що підписали угоду про участь в міжнародній системі автострахування. Список всіх країн-учасників, які працюють згідно єдиних правил, можна переглянути за посиланням.

Вартість «Зеленої Карти» дорожче, ніж ОСЦПВ. За 15 днів дії договору доведеться заплатити приблизно, як за 1 рік дії звичайної «Автоцивілки». Також, ціна залежить від напрямку поїздки - Європа чи країни СНД. Термін дії договору може бути від 15 днів до 1 року.

Бонус від LuckyWood - 20% знижка і безкоштовна кур'єрська доставка

Такий рівень ціноутворення на «Зелену Карту» обумовлений високими лімітами страхового відшкодування, що значно перевищують українські стандарти. Так, наприклад, перебуваючи на території Польщі, страхова сума за шкоду, заподіяну майну третіх осіб в результаті ДТП, становитиме 1 млн. євро, а за життя і здоров'я потерпілих - 5 млн. євро.

Вражає лімітами Іспанія - 15 млн. євро по «залізу» і 70 млн. євро по «здоров'ю», особливо в порівнянні з українськими - 0,1 млн. грн. і 0,2 млн. грн. відповідно.

У деяких країнах збиток взагалі не лімітований. Це означає, що якщо суд визнає необхідність довічного утримання сім'ї потерпілого, то страхова компанія повинна буде його оплатити.

Гарантом виплати страхового відшкодування по «Зеленій Карті» в Україні виступає Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ). Членство страхової компанії в МТСБУ є обов'язковою умовою для реалізації даного виду страхування.

За даними Нацкомфінпослуг, тільки 10% транспортних засобів, зареєстрованих в Україні, перетинають кордон нашої країни, щоб подорожувати або з робочою метою. З початком дії безвізового режиму частка прагнучих до європейського простору автомобілів буде тільки зростати, що неодмінно спричинить збільшення обсягів ринку страхування «Зеленої Карти». І перший безвізовий тиждень тому прямий доказ - 71% наших громадян в'їхали в ЄС на автомобілях.

Стрімко віримо, що безвіз допоможе в впровадженні практики кращих європейських стандартів страхування, тим саме реалізуючи соціальну потребу в гарантованому захисті інтересів громадян України.

 
Купити поліс «Зеленої Карти» від перевірених і надійних страхових компаній можна тут.

Як завжди, за вами вибір: самостійне оформлення онлайн або по телефону з нашим спеціалістом, оплата картою на сайті або готівкою кур'єру.

І як бонус від LuckyWood - 20% знижка і безкоштовна кур'єрська доставка.

ПОДІЛИТИСЬ С ДРУЗЯМИ

Подібні новини