ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ УСПІШНО ВІДПРАВЛЕНО

068 655 44 55

ПЕРЕВИЩУЮЧИ ОЧІКУВАННЯ

Вівторок, 17 січня 2017 07:04
Автор: LUCKYWOOD
рубрика:
Страхування

Партнери LuckyWood вміють працювати швидко!
Як підтвердження - вартий уваги "багажний" кейс від СК «Арсенал Страхування».

«Один з наших клієнтів, вирушаючи в подорож в казкову Прагу, вирішив застрахувати свій багаж, оскільки в дорогу він брав не тільки себе, а й речі для себе. А це не менш важливо.:)

Прибувши на місце призначення і виявивши пошкодження, а саме відсутність декількох коліс валізи, наш Страхувальник відразу ж сповістив СК і протягом декількох днів після надання документів, що підтверджують страховий випадок, отримав страхове відшкодування в сумі 2000 грн. Ми проявили лояльність, врегулювавши страховий випадок на підставі електронних документів, які не відтягуючи прийняття рішення чекаючи на його повернення з подорожі.

Як нам вдається працювати в пришвидшеному режимі, і чому не всі страховики це роблять?

Намагаємося робити більше, ніж вчора, і більше, ніж достатньо.

Справа в усвідомленості, орієнтирах і бажанні. Страховик - як траблшутер, вирішує непередбачені проблеми. Чим швидше діє, тим більше часу у Клієнта залишиться на себе, і відповідно, тим більше лояльності до СК. Усвідомлюючи цінність часу, в основі нашої роботи лежить оптимізація бізнес-процесів і підвищення KPI використання кожної хвилини часу.

Якщо бачимо, що Страхувальник з нами чесний, поспішаємо йому на зустріч, надаючи сервіс авансом. Нам не шкода! :) Навпаки, намагаємося робити більше, ніж вчора, і більше, ніж достатньо, - коментує Олена Суторміна, Директор Департаменту розвитку альтернативних продажів СК «Арсенал Страхування». »

Цінуйте час, довіряючи його кращим з кращих, а вирушаючи далеко-далеко, робіть вибір на користь повного страхового захисту, не обмежуючись стандартними умовами. І тоді, більшість непередбачених ситуацій виявиться в підпорядкуванні «страховика-траблшутера».

Оформити онлайн «Тревел» від СК «Арсенал Страхування» з захистом багажу можна тут, додавши додаткову опцію при введенні даних по поїздці.

ПОДІЛИТИСЬ С ДРУЗЯМИ

Подібні новини