ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ УСПІШНО ВІДПРАВЛЕНО

068 655 44 55

Страхування

ЗЕЛЕНА КАРТА. В #БЕЗВІЗ НА АВТО.

Автор LUCKYWOOD 967

Страхування

Як фанати страхування і безмежно любителі своєї справи, ми продовжуємо наповнювати вашу бібліотеку знань інформацією, яка стане необхідним путівником в пошуках відповідей по підготовці до авторуху за кордон.

У світі страхування існує безліч корисних продуктів, здатних подарувати їх власникові емоційну і фінансову впевненість. У цій статті кілька слів про один з них - матеріально корисний і законодавчо обов'язковий. :)

"ЗЕЛЕНА КАРТА". Страховий продукт, без еко складової, але з метою подбати про вашу відповідальність за межами України.

Плануючим розширити свої географічні горизонти, вирушаючи на автомобілі за кордон, знадобиться "міжнародний брат" ОСЦПВ - поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів на умовах міжнародної системи автомобільного страхування "Green Card" (скорочено "ЗЕЛЕНА КАРТА" або в народі "міжнародна автоцивілка").

"ЗЕЛЕНА КАРТА" діє тільки на території країн, що підписали угоду про участь в міжнародній системі автострахування. Список всіх країн-учасників, які працюють згідно єдиних правил, можна переглянути за посиланням.

Вартість «Зеленої Карти» дорожче, ніж ОСЦПВ. За 15 днів дії договору доведеться заплатити приблизно, як за 1 рік дії звичайної «Автоцивілки». Також, ціна залежить від напрямку поїздки - Європа чи країни СНД. Термін дії договору може бути від 15 днів до 1 року.

СТРАХУВАННЯ В ХМАРАХ

Автор Андрій Таганський 976

Страхування

З кожним роком ринок онлайн страхування зростає і єдина інтеграційна платформа, на якій встановлюють зв'язок і взаємодіють страховики, банки і посередники 24/7/365 - закономірний і необхідний крок. Така платформа вже існує. Ім'я їй EWA.

Про те, як виглядає в житті нова формула надійності страхового ринку детальніше розповідає Андрій Таганський, CEO «Nexstep Solutions».

Більша половина полісів ОСЦПВ в Україні виписується від руки. Мінімум, 4 млн. сторінок списаного вручну паперу. Щорічно співробітники і агенти псують 345 тис. бланків. «Бази даних» в форматі Excel, архівування, інвентаризація призводять до тотальної розбіжності з реальністю. Як цього уникнути?

Чотири роки тому компанія «Nexstep Solutions» ініціювала перехід страхового ринку України на електронний поліс ОСЦПВ, основними цілями якого були: зниження витрат на документообіг і звітність, а також запобігання шахрайства, не вірний розрахунок тарифу, виписування поліса «заднім числом», або робота на ринку страховиків, яких позбавили ліцензії. Як додатковий бонус - електронний поліс неможливо зіпсувати або загубити.

Побачити ефект і позитивні результати переходу можна в разі 100% емісії полісів ОСЦПВ системою "Електронний поліс".

«НОТАРІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ»: ФОРМАЛЬНІСТЬ АБО ВСЕ Ж НЕОБХІДНІСТЬ?

Автор Костянтин Кошелєв 621

Страхування

Обов'язкова форма робить страхування життєво необхідним. А завдяки законослухняної поведінки наших громадян, 16% ринку страхових послуг в Україні щорічно забезпечується за рахунок обов'язкових видів страхування. Питома вага невелика, але в грошовому еквіваленті можна порівняти з обсягом річного бюджету деяких міст або навіть окремої адміністративної області.

Присутність обов'язкового страхування обумовлено активним придбанням "автоцивілки", без якої неможливо пересування наземного транспортного засобу. Цьому локомотиву обов'язкових видів страхування належить близько 80% "обов'язкових" страхових надходжень. Решта 20% - підтримуються іншими кількома десятками видами страхування, передбачених Законом України "Про страхування". Деякі з них перебувають в стадії очікування часів, відповідних ринково-економічним умовам, інші ж починають активно заявляти про себе, показуючи стрімкий преміальний ріст.

Так, наприклад, реалізація полісів ОБОВ'ЯЗКОВОГО СТРАХУВАННЯ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПРИВАТНОГО НОТАРІУСА за результатами 2016 року в порівнянні з попереднім збільшилася в 2,5 рази. І цей показник буде тільки зростати, так як прямо пропорційно залежить від кількості працюючих нотаріусів в Україні і від рівня мінімальної заробітної плати.

Згідно з умовами нотаріального законодавства, жоден нотаріус не має права працювати без наявності договору страхування професійної відповідальності. Оскільки нотаріальне "товариство" з року в рік перебуває в єдиному передбачуваному кількісному діапазоні, а мінімальна заробітна плата хоч і з маленьким успіхом, але зростає, ринок страхування з упевненістю може розраховувати на щорічний приріст "нотаріального" страхування мінімум на 30%.

ПЕРЕВИЩУЮЧИ ОЧІКУВАННЯ

Автор LUCKYWOOD 692

Страхування

Партнери LuckyWood вміють працювати швидко!
Як підтвердження - вартий уваги "багажний" кейс від СК «Арсенал Страхування».

«Один з наших клієнтів, вирушаючи в подорож в казкову Прагу, вирішив застрахувати свій багаж, оскільки в дорогу він брав не тільки себе, а й речі для себе. А це не менш важливо.:)

Прибувши на місце призначення і виявивши пошкодження, а саме відсутність декількох коліс валізи, наш Страхувальник відразу ж сповістив СК і протягом декількох днів після надання документів, що підтверджують страховий випадок, отримав страхове відшкодування в сумі 2000 грн. Ми проявили лояльність, врегулювавши страховий випадок на підставі електронних документів, які не відтягуючи прийняття рішення чекаючи на його повернення з подорожі.

Як нам вдається працювати в пришвидшеному режимі, і чому не всі страховики це роблять?