ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ УСПІШНО ВІДПРАВЛЕНО

068 655 44 55

Про все

ЯК ОТРИМУЮТЬ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ В РІЗНИХ КРАЇНАХ СВІТУ І ЛЮДИНА, ЯКІЙ ВОНИ НЕ ПОТРІБНІ ЗА ЗАКОНОМ

Автор LUCKYWOOD 1216

Про все

У світі не існує універсального стандарту для отримання водійського посвідчення. Підготували вам кумедну добірку із 8 історій, про те, як їх отримують в різних країнах світу.

1. Певний час, жителі Мехіко, щоб отримати водійське посвідчення не повинні були проходити тести на знання правил дорожнього руху і відповідно навички водіння теж ніхто не показував. Все, що потрібно було зробити - усно заявити, про обов'язок бути безпечним водієм. На щастя, влада потім отямилися і зобов'язала водіїв здавати іспит на знання правил і вміння керувати автомобілем.

2. Хто хоч раз був в Єгипті, знає про манеру водіння місцевих водіїв. Дивно, адже, щоб отримати права потрібно пройти дуже складну практичну частину - наприклад, проходження S-образної смуги перешкод. Іспит настільки складний, що більше половини єгиптян не можуть з першого разу його здати. Хм...Може в цьому вся «сіль» і вони взагалі без прав їздять?:)

3. Іспити на отримання водійського посвідчення в Фінляндії, напевно, одні з найскладніших у світі. Претендентам потрібно показати навички по догляду за автомобілем, спритність водіння на слизькій дорозі в нічний час, а також пройти теоретичний тест.

4. У Північній Кореї існує 14 різних категорій водійських прав. І це з урахуванням, в країні заборонена приватна власність у вигляді автомобіля. Як правило, права отримують люди з багатих сімей, які потім, в основному, працюють в державних структурах водіями.