ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ УСПІШНО ВІДПРАВЛЕНО

068 655 44 55

АПГРЕЙД «АВТОЦИВІЛКИ». СТРАХОВИКИ ЗАПУСТИЛИ ПРЯМЕ ВРЕГУЛЮВАННЯ. ЯК ОТРИМАТИ ВИПЛАТУ ШВИДКО?

Середа, 07 грудня 2016 13:37
Автор: LUCKYWOOD
рубрика:
ОСЦПВ

Для нас важливо надавати Вам можливість бути підкованими у всіх страхових нюансах, які можуть бути корисні. Тому підключаємося до всіх Страховиків і розповідаємо про пряме врегулювання більш детально.

З 1 грудня 2016 року за згодою 17-ти прогресивних страхових компаній України, за підтримки МТСБУ і Антимонопольного комітету України, вступив в силу альтернативний покращений механізм врегулювання збитків між учасниками ДТП.

Тепер отримати страхове відшкодування стало простіше, зрозуміліше і швидше.

Згідно нововведенням, в разі ДТП, в якому Ваш автокар пошкоджується з вини водія іншого автомобіля, для отримання страхового відшкодування у Вас є право вибору: звернутися до Страховика винуватця ДТП (як було раніше) або до свого Страховика, у якого Ви купували поліс ОСЦПВ.

Де «плюшки»? :)

Тепер Ваші ризики зводяться на «ні».

Маючи вибір поміж двох, Ви обираєте Страховика для отримання відшкодування в надійності якого впевнені, який точно зможе забезпечити швидку виплату страхового відшкодування для оперативного проведення ремонтних робіт автомобіля.

Вам не доведеться ставати заручником ситуації, в якій будете змушені очікувати страхове відшкодування від невідомої СК, піддаючи себе ризикам в отриманні виплати з великою часовою затримкою або в неотриманні взагалі.

Тепер вибір Страховика буде особливо свідомим.

Як і в будь-яких правилах, в новому механізмі існують деякі обмеження, про які потрібно знати:
- у Вас, як потерпілого в ДТП, і у винуватця є діючі поліси ОСЦПВ, придбані у Страховиків, які є учасниками прямого врегулювання збитків;
- Ваш поліс ОСЦПВ і поліс іншого учасника ДТП не містить виправлень в даних (зокрема, в частині терміну страхування, ідентифікації забезпеченого транспортного засобу і розміру франшизи);
- ДТП сталося за участю тільки двох транспортних засобів, і вважається контактним (має місце зіткнення), без нанесення шкоди життю і здоров'ю людей;
- винуватець є повністю відповідальним за ДТП (не має часткової відповідальності).

Нехай ці обмеження Вас не лякають. Вони є попереджувальними заходами до більш відповідальної і безпечної поведінки всіх учасників автотранспортного руху, в тому числі зменшуючи при цьому шахрайські ризики з боку недобросовісних громадян.

На сьогодні, не всі Страхові Компанії ризикнули надати своїм клієнтам більш зручний механізм отримання страхової виплати. Ось список найсміливіших і клієнтоорієнтованих: «АХА Страхування», «Арсенал Страхування», «ВУСО», «УНІКА», «АСКА», «АСКО-Донбас Північний», «ПЗУ Україна», «ОРАНТА», «ПРОСТО-страхування» , «ПРОВІДНА», «ІНГО Україна», «Універсальна», «Міжнародна СК», «КРЕДО», «Колоннейд Україна», «БРОКБІЗНЕС», «Країна».

Сподіваємося в найближчому майбутньому цей список буде активно збільшуватися, розширюючи Ваші можливості. Тепер вибір Страховика при оформленні поліса ОСЦПВ буде особливо свідомим, так як має прямий вплив на формування Вашого впевненого фінансового «завтра».

ПОДІЛИТИСЬ С ДРУЗЯМИ

Подібні новини