ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ УСПІШНО ВІДПРАВЛЕНО

068 655 44 55

ОСЦПВ

Весна — надихає, LuckyWood та VUSO — заправляє!

Автор LUCKYWOOD 519

ОСЦПВ

Сервіс онлайн страхування LuckyWood і Страхова компанія ВУСО запускає акцію для автомобілістів «Купи поліс ОСАГО і бери участь у розіграші 1000 літрів пального». П'ять переможців, яким посміхнеться фортуна 1000 отримають л палива для подорожей в цю прекрасну пору року!

LuckyWood і ВУСО продовжує акцію для водіїв по всій території України з 1 березня по 1 серпня 2017 року включно. Ви станете учасником розіграшу набуваючи поліс ОСАГО на сайті компанії luckywood.ua

Щомісяця 10 числа за допомогою сервісу Random.org буде визначено одного переможця. Після проведення розіграшів імена призерів будуть опубліковані на сайті ВУСО.

Купуйте поліс ОСАГО і вигравайте річний запас палива для машини - 1000 л бензину А-95 або дизельного палива!

АПГРЕЙД «АВТОЦИВІЛКИ». СТРАХОВИКИ ЗАПУСТИЛИ ПРЯМЕ ВРЕГУЛЮВАННЯ. ЯК ОТРИМАТИ ВИПЛАТУ ШВИДКО?

Автор LUCKYWOOD 711

ОСЦПВ

Для нас важливо надавати Вам можливість бути підкованими у всіх страхових нюансах, які можуть бути корисні. Тому підключаємося до всіх Страховиків і розповідаємо про пряме врегулювання більш детально.

З 1 грудня 2016 року за згодою 17-ти прогресивних страхових компаній України, за підтримки МТСБУ і Антимонопольного комітету України, вступив в силу альтернативний покращений механізм врегулювання збитків між учасниками ДТП.

Тепер отримати страхове відшкодування стало простіше, зрозуміліше і швидше.

Згідно нововведенням, в разі ДТП, в якому Ваш автокар пошкоджується з вини водія іншого автомобіля, для отримання страхового відшкодування у Вас є право вибору: звернутися до Страховика винуватця ДТП (як було раніше) або до свого Страховика, у якого Ви купували поліс ОСЦПВ.

Де «плюшки»? :)

Тепер Ваші ризики зводяться на «ні».

Маючи вибір поміж двох, Ви обираєте Страховика для отримання відшкодування в надійності якого впевнені, який точно зможе забезпечити швидку виплату страхового відшкодування для оперативного проведення ремонтних робіт автомобіля.

Вам не доведеться ставати заручником ситуації, в якій будете змушені очікувати страхове відшкодування від невідомої СК, піддаючи себе ризикам в отриманні виплати з великою часовою затримкою або в неотриманні взагалі.

ЄВРОПРОТОКОЛ. КОЛИ, НАВІЩО І ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ

Автор LUCKYWOOD 997

ОСЦПВ

При оформленні поліса автоцивілки до полісу додається бланк Європротоколу.

Європротокол - це спеціальний бланк, який заповнюється водіями-учасниками ДТП на місці аварії і служить підставою для звернення в страхову компанію на відшкодування збитку.

Пояснюємо, що собою являє цей чудо-бланк, що з ним робити і в яких випадках використовувати.

Місія Європротоколу спростити процедуру оформлення ДТП - оформити пригоду самостійно без виклику патрульних.

У яких випадках можна застосувати Європротокол:
- наявність дійсного поліса автоцивілки у кожного учасника події;
- ніхто з водіїв не травмований, пошкоджено тільки «залізо»;
- немає ознак алкогольного, наркотичного сп'яніння у учасників ДТП;
- учасники прийшли до спільної згоди щодо обставин і винуватця ДТП;
- збитки по транспортному засобу потерпілого не перевищують 50 000 грн.