ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ УСПІШНО ВІДПРАВЛЕНО

068 655 44 55

Блог

ЗЕЛЕНА КАРТА. В #БЕЗВІЗ НА АВТО.

Автор LUCKYWOOD 1054

Страхування

Як фанати страхування і безмежно любителі своєї справи, ми продовжуємо наповнювати вашу бібліотеку знань інформацією, яка стане необхідним путівником в пошуках відповідей по підготовці до авторуху за кордон.

У світі страхування існує безліч корисних продуктів, здатних подарувати їх власникові емоційну і фінансову впевненість. У цій статті кілька слів про один з них - матеріально корисний і законодавчо обов'язковий. :)

"ЗЕЛЕНА КАРТА". Страховий продукт, без еко складової, але з метою подбати про вашу відповідальність за межами України.

Плануючим розширити свої географічні горизонти, вирушаючи на автомобілі за кордон, знадобиться "міжнародний брат" ОСЦПВ - поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів на умовах міжнародної системи автомобільного страхування "Green Card" (скорочено "ЗЕЛЕНА КАРТА" або в народі "міжнародна автоцивілка").

"ЗЕЛЕНА КАРТА" діє тільки на території країн, що підписали угоду про участь в міжнародній системі автострахування. Список всіх країн-учасників, які працюють згідно єдиних правил, можна переглянути за посиланням.

Вартість «Зеленої Карти» дорожче, ніж ОСЦПВ. За 15 днів дії договору доведеться заплатити приблизно, як за 1 рік дії звичайної «Автоцивілки». Також, ціна залежить від напрямку поїздки - Європа чи країни СНД. Термін дії договору може бути від 15 днів до 1 року.

СТРАХОВКИ МИ ПРОДАЄМО, А СЕРВІС - ДАРУЄМО

Автор Ігнат Якубовський 702

ДЦВ

Тепер при оформленні поліса ДЦВ від СК "UNIQA" на нашому сайті - кожен клієнт отримує картку «Допомога в дорозі» в подарунок. Подробиці новації ми дізналися у Директора Affinity-Департаменту СК "UNIQA" Ігната Якубовського.

Ігнат, ну це обурливо!:) Не всі страховики пропонують карти технічної допомоги в дорозі до ОСЦПВ. Ви ж пропонуєте до ДЦВ. Як було прийнято таке рішення?
У наших принципах - забезпечувати клієнта тим, що важливо і потрібно саме йому. Надаючи техасистанс в подарунок, ми намагаємося звернути увагу українських водіїв, що ДЦВ від "UNIQA" - це і надійно, і комфортно. Тут є 2 фактори.
Перший - актуальність самого продукту ДЦВ. Ліміти по "обов'язковій автоцивілці" навряд чи будуть переглянуті на законодавчому рівні найближчим часом. Трафік дорогих автомобілів у великих містах більш високий. Водії недосвідчені. Додаємо до цього всього ще й закупівельну вартість автозапчастин у валюті. Виходить, що виїжджати на дорогу без поліса ДЦВ стає просто небезпечно для власного гаманця.:)
Другий фактор - досвід. Від кого клієнти йдуть? Від тих, хто їх не чує. Ми ж намагаємося максимально швидко реагувати на будь-який зворотний зв'язок від клієнта. І останні рейтинги "UNIQA" тому прямий доказ - 2 позиція на ринку в сегменті КАСКО, 5 - з ОСЦПВ і 8 з ДЦВ (за 9 міс.2016р. - Прим.ред.).

Чи є якісь особливості продукту ДЦВ?
Це добровільний вид страхування, відповідно, ми зробили його максимально зручним для клієнта:
- Самостійний вибір страхової суми;
- Договір укладається строком на 1 рік;
- Немає прив'язки до об’єму двигуна, марки і року випуску автомобіля.
Єдиною обов'язковою умовою є наявність чинного поліса ОСЦПВ.

У минулій статті для блогу LuckyWood Ви досить гостро підняли тему необхідності в наявності поліса ДЦВ. Скажімо так, потрапили в «саме те». Невже тільки таким методом автомобілісти можуть гарантувати свою фінансову безпеку?
Наводячи конкретні та, на жаль, часто сумні приклади, ми намагаємося спонукати клієнта не просто задуматися, а усвідомлено діяти. Як Ви вже знаєте, зекономлені гроші - це зароблені гроші, та не в страхуванні. А стаття, мабуть, дійсно «саме те».:)

ПЕРЕВИЩУЮЧИ ОЧІКУВАННЯ

Автор LUCKYWOOD 761

Страхування

Партнери LuckyWood вміють працювати швидко!
Як підтвердження - вартий уваги "багажний" кейс від СК «Арсенал Страхування».

«Один з наших клієнтів, вирушаючи в подорож в казкову Прагу, вирішив застрахувати свій багаж, оскільки в дорогу він брав не тільки себе, а й речі для себе. А це не менш важливо.:)

Прибувши на місце призначення і виявивши пошкодження, а саме відсутність декількох коліс валізи, наш Страхувальник відразу ж сповістив СК і протягом декількох днів після надання документів, що підтверджують страховий випадок, отримав страхове відшкодування в сумі 2000 грн. Ми проявили лояльність, врегулювавши страховий випадок на підставі електронних документів, які не відтягуючи прийняття рішення чекаючи на його повернення з подорожі.

Як нам вдається працювати в пришвидшеному режимі, і чому не всі страховики це роблять?

Весна — надихає, LuckyWood та VUSO — заправляє!

Автор LUCKYWOOD 581

ОСЦПВ

Сервіс онлайн страхування LuckyWood і Страхова компанія ВУСО запускає акцію для автомобілістів «Купи поліс ОСАГО і бери участь у розіграші 1000 літрів пального». П'ять переможців, яким посміхнеться фортуна 1000 отримають л палива для подорожей в цю прекрасну пору року!

LuckyWood і ВУСО продовжує акцію для водіїв по всій території України з 1 березня по 1 серпня 2017 року включно. Ви станете учасником розіграшу набуваючи поліс ОСАГО на сайті компанії luckywood.ua

Щомісяця 10 числа за допомогою сервісу Random.org буде визначено одного переможця. Після проведення розіграшів імена призерів будуть опубліковані на сайті ВУСО.

Купуйте поліс ОСАГО і вигравайте річний запас палива для машини - 1000 л бензину А-95 або дизельного палива!

СЕРВІС - ЦЕ ВСЕ НАВКОЛО

Автор Владислав Невмержицький 2856

Думка експерта

Як сприймається сервіс очима українців, як вони оцінюють його якість і що вкладають в це поняття, - розмірковує і ділиться своїм досвідом Владислав Невмержицький, Генеральний директор сервісної компанії «JustService».

Уміння надавати якісний сервіс все більше перетворюється на ключовий фактор, від якого залежить успіх або невдача будь-якої компанії. В наш час, кожна людина вкладає в це поняття свій зміст. А найголовніше, що відповідь буде залежати від оточуючих обставин. Так що ж таке «сервіс»? Вікіпедія дає скромне визначення цього слова:
«Сучасне значення «сервіс» (англ. service - служба), - обслуговування населення в різних сферах повсякденного життя».
І це все? :)

Реалії українського ринку показують, що ставлення до «першокласності сервісу» у всіх різне і залежить від обізнаності кожної окремої людини. У своїй роботі, ми керуємося головним принципом:
«Клієнти - це особистості, а з особистостями - шаблони не працюють. Сервіс кожному свій.»

Тече кран на кухні і його потрібно полагодити?
Згаснув екран монітора і потрібно шукати гуру, який зможе запустити техніку?
Провести технічне обслуговування автомобіля, коли прийшов час міняти масло і фільтра?
Швидко і не дорого доїхати з пункту «А» в пункт «Б»?
Отримати ввічливе і комфортне обслуговування, коли збираєтеся сходити з друзями в ресторан?

Цей список можна продовжувати вічно.
Чому вічно? Просто через мить можуть виникнути нові потреби, вирішення яких лежить тільки через «сервіс», але тепер інший.

А тепер уявіть, що всі вище перераховані питання виникли у Вашому житті одного прекрасного ранку. Як вважаєте, скільки часу Ви витратите на їх рішення?
Для ефективності експерименту, прошу Вас зробити зараз всього кілька дій (це займе трохи часу): відкриваємо будь-який пошуковик, засікаємо час і починаємо шукати рішення 5-ти проблем: тече кран, зламався ноут, необхідно СТО, таксі та ресторан на вечір. Скільки витратили часу?
Сподіваюся, Ви не обрали перший-ліпший варіант при кожному запиті, а то доведеться чекати невідомо скільки сантехніка, ноут везти в сервісний центр на інший берег, авто здавати в гаражі, переживати за власне життя пересуваючись явно на аварійному таксі, і випивати в кафетерії ...: )
І ще подумайте скільки дорогоцінного часу Ви тільки що витратили, не приділивши його тим, кого любите, родині та близьким, своєму хобі або просто відпочинку.

«НОТАРІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ»: ФОРМАЛЬНІСТЬ АБО ВСЕ Ж НЕОБХІДНІСТЬ?

Автор Костянтин Кошелєв 697

Страхування

Обов'язкова форма робить страхування життєво необхідним. А завдяки законослухняної поведінки наших громадян, 16% ринку страхових послуг в Україні щорічно забезпечується за рахунок обов'язкових видів страхування. Питома вага невелика, але в грошовому еквіваленті можна порівняти з обсягом річного бюджету деяких міст або навіть окремої адміністративної області.

Присутність обов'язкового страхування обумовлено активним придбанням "автоцивілки", без якої неможливо пересування наземного транспортного засобу. Цьому локомотиву обов'язкових видів страхування належить близько 80% "обов'язкових" страхових надходжень. Решта 20% - підтримуються іншими кількома десятками видами страхування, передбачених Законом України "Про страхування". Деякі з них перебувають в стадії очікування часів, відповідних ринково-економічним умовам, інші ж починають активно заявляти про себе, показуючи стрімкий преміальний ріст.

Так, наприклад, реалізація полісів ОБОВ'ЯЗКОВОГО СТРАХУВАННЯ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПРИВАТНОГО НОТАРІУСА за результатами 2016 року в порівнянні з попереднім збільшилася в 2,5 рази. І цей показник буде тільки зростати, так як прямо пропорційно залежить від кількості працюючих нотаріусів в Україні і від рівня мінімальної заробітної плати.

Згідно з умовами нотаріального законодавства, жоден нотаріус не має права працювати без наявності договору страхування професійної відповідальності. Оскільки нотаріальне "товариство" з року в рік перебуває в єдиному передбачуваному кількісному діапазоні, а мінімальна заробітна плата хоч і з маленьким успіхом, але зростає, ринок страхування з упевненістю може розраховувати на щорічний приріст "нотаріального" страхування мінімум на 30%.

ЯК ОТРИМУЮТЬ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ В РІЗНИХ КРАЇНАХ СВІТУ І ЛЮДИНА, ЯКІЙ ВОНИ НЕ ПОТРІБНІ ЗА ЗАКОНОМ

Автор LUCKYWOOD 1216

Про все

У світі не існує універсального стандарту для отримання водійського посвідчення. Підготували вам кумедну добірку із 8 історій, про те, як їх отримують в різних країнах світу.

1. Певний час, жителі Мехіко, щоб отримати водійське посвідчення не повинні були проходити тести на знання правил дорожнього руху і відповідно навички водіння теж ніхто не показував. Все, що потрібно було зробити - усно заявити, про обов'язок бути безпечним водієм. На щастя, влада потім отямилися і зобов'язала водіїв здавати іспит на знання правил і вміння керувати автомобілем.

2. Хто хоч раз був в Єгипті, знає про манеру водіння місцевих водіїв. Дивно, адже, щоб отримати права потрібно пройти дуже складну практичну частину - наприклад, проходження S-образної смуги перешкод. Іспит настільки складний, що більше половини єгиптян не можуть з першого разу його здати. Хм...Може в цьому вся «сіль» і вони взагалі без прав їздять?:)

3. Іспити на отримання водійського посвідчення в Фінляндії, напевно, одні з найскладніших у світі. Претендентам потрібно показати навички по догляду за автомобілем, спритність водіння на слизькій дорозі в нічний час, а також пройти теоретичний тест.

4. У Північній Кореї існує 14 різних категорій водійських прав. І це з урахуванням, в країні заборонена приватна власність у вигляді автомобіля. Як правило, права отримують люди з багатих сімей, які потім, в основному, працюють в державних структурах водіями.

ЯК ЗАОЩАДИТИ ДО 25% НА ПОКУПКАХ ЗА КОРДОНОМ?

Автор LUCKYWOOD 1407

Туристам

Робите покупки за кордоном? Повертайте до 25% вартості придбаного товару! Навіть, якщо це розпродаж зі знижкою 90%. Як? Читайте нижче :)

Tax Free - система повернення податку на додану вартість (ПДВ), який включений в стандартну роздрібну ціну. Любителям шопінгу під час подорожі більшість країн дає можливість знизити витрати, повертаючи ПДВ по системі Tax Free.

Важливо відзначити, що:
- Такими привілеями можуть користуватися тільки іноземці, для місцевих жителів - табу;
- Tax Free часто застосовується тільки до магазинних товарів;
- податок, включений в ціну послуги (наприклад, проживання в готелі, оренда автомобіля), не повертається;
- в залежності від правил країни перебування, Tax Free може не застосовуватися до покупки книг, продуктів харчування, тютюнових виробів, будь-яких товарів в магазинах Duty free, імпортних товарів, автомобілів, ювелірних прикрас;
- послуга доступна тільки в магазинах, що підтримують Tax Free, і тільки на покупки понад певної суми.

Які країни пропонують Tax Free і яка мінімальна сума чека покупки дивіться на зображенні ↓